Appartamento Piazza Farnese

  • 100 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki
  • 6 gości
  • 3 łożka

Zlokalizowany w dzielnicy Norwood w Rzymie Appartamento Piazza Farnese Rzym oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzea Watykańskie. Apartament o powierzchni 100 m² może pomieścić łącznie 6 osób w 3 sypialniach.

Ten apartament oferuje miejsce do siedzenia, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie jest 2 łazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.

Plac Hiszpański znajduje się 20 min spacerem od tego apartamentu. Panteon w Rzymie też jest blisko, niedaleko stąd. Do centrum Rzymu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. 150 m od obiektu leży Galeria Spada. Appartamento Piazza Farnese znajduje się o rzut kamieniem od najbliższego przystanku autobusowego Argentina.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Appartamento Piazza Farnese Rzym
Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C

9.2
Wspaniały 79 opinii
97 m od nieruchomości
USD 463 USD 417
za noc
Historic Center Apartment Rome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Historic Center Apartment Rome

9.4
Wspaniały 41 opinii
130 m od nieruchomości
USD 262 USD 236
za noc
Little House In Trastevere
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Little House In Trastevere

8.1
Bardzo dobry 13 opinii
187 m od nieruchomości
USD 137 USD 123
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    19 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    1,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 21:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiIT058091C262MWSSED
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Maksymalna ilość dodatkowych łóżek w pokoju – 1.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Appartamento Piazza Farnese akceptuje zwierzęta?
      Niestety Appartamento Piazza Farnese nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Appartamento Piazza Farnese posiada kuchnię?
      W Appartamento Piazza Farnese goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    19 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    1,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Appartamento Piazza Farnese Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij